1. Martins Dukurs sāk ar uzvaru Siguldas posmā  Jauns.lv
  2. Skeletoniste Tērauda augstajā trešajā vietā PK ieskaņā Siguldā  DELFI.lv
  3. Sigulda uzņem pēdējo Pasaules kausa posmu Daiņa Dukura pārraudzībā  Lsm.lv
  4. Brāļiem Dukuriem dubultvadība pēc pirmā brauciena Siguldā. Teksta tiešraide  DELFI.lv
  5. Dainis Dukurs dēlu dēļ pametīs Siguldas ledus trases direktora amatu  Jauns.lv
  6. Skatīt pilnu izklāstu lietotnē Google ziņas
Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri piektdien Siguldā izcīnīja attiecīgi pirmo un ceturto vietu Siguldā notiekošajā Pasaules kausa pirmajā posmā.Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri piektdien Siguldā izcīnīja attiecīgi pirmo un ceturto vietu Siguldā notiekošajā Pasaules kausa pirmajā posmā.

Martins Dukurs sāk ar uzvaru Siguldas posmā - Jauns.lv

Latvijas skeletoniste Endija Tērauda savās pirmajās sacensībās Pasaules kausa izcīņas ieskaitē piektdien, 20. novembrī, Siguldā negaidīti izcīnīja augsto trešo vietu.Latvijas skeletoniste Endija Tērauda savās pirmajās sacensībās Pasaules kausa izcīņas ieskaitē piektdien, 20. novembrī, Siguldā negaidīti izcīnīja augsto trešo vietu.

Skeletoniste Tērauda PK debijā Siguldā izcīna augsto trešo vietu - DELFI

Skeletonists Martins Dukurs karjerā 17. sezonu Pasaules kausa izcīņā piektdien Siguldā sāka ar uzvaru mājas posmā, bet viņa brālis Tomass Dukurs ieguva 4. vietu.Skeletonists Martins Dukurs karjerā 17. sezonu Pasaules kausa izcīņā piektdien Siguldā sāka ar uzvaru mājas posmā, bet viņa brālis Tomass Dukurs ieguva 4. vietu.

Martins Dukurs uzvar Pasaules kausā skeletonā Siguldā, Tomass Dukurs – ceturtais. Spilgtākie mirkļi / Raksts / LSM.lv

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Brāļi Dukuri, Ķibermanis, Melbārdis un pārējie atgriežas ledus trasēs

Siguldas burbulī sāksies bobsleja un skeletona sezona – Ziemas sports – Sportacentrs.com

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Dukurs turpmāk maksimālu uzmanību vēlas veltīt dēlu Martina un Tomasa sagatavošanai 2022. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm

Dainis Dukurs atstās Siguldas kamaniņu trases direktora amatu – Ziemas sports – Sportacentrs.com

Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases direktors Dainis Dukurs pametīs trases direktora amatu pēc Pasaules kausa posma bobslejā un skeletonā, Dukurs, kurš vienlaicīgi ir arī Latvijas skeletona izlases galvenais treneris, piektdien paziņoja LTV1 televīzijas kanālā.Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases direktors Dainis Dukurs pametīs trases direktora amatu pēc Pasaules kausa posma bobslejā un skeletonā, Dukurs, kurš vienlaicīgi ir arī Latvijas skeletona izlases galvenais treneris, piektdien paziņoja LTV1 televīzijas kanālā.

Dainis Dukurs dēlu dēļ pametīs Siguldas ledus trases direktora amatu - Jauns.lv

Skeletoniste Endija Tērauda piektdien izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa posmā Siguldā.Skeletoniste Endija Tērauda piektdien izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa posmā Siguldā.

Skeletoniste Tērauda sensacionāli izcīna trešo vietu Pasaules kausa posmā Siguldā - Jauns.lv