Paraolimpietis Apinis izcīna vēl vienu pasaules čempiona titulu  Latvijas AvīzeSkatīt pilnu izklāstu lietotnē Google ziņas
Latvijas titulētākais paraolimpietis Aigars Apinis ceturtdien Dubaijā pasaules čempionātā paravieglatlētikā izcīnīja uzvaru diska mešanā F52 medicīniskajā grupā, bet finālā lodes grūšanā F33 grupā iekļuva Jānis Juhņēvičs. Apinis labākajā mēģinājumā raidīja disku 21,05 metru tālumā, tuvāko sekotāju poli Pjotru Koseviču apsteidzot par 47 centimetriem. Trešo vietu ar 19,91 metru ieņēma cits Polijas sportists Roberts Jahimovičs. Apinis […]

Paraolimpietis Apinis izcīna vēl vienu pasaules čempiona titulu | LA.LV

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.

Diska metējs Aigars Apinis kļūst par pasaules čempionu paravieglatlētikā – Paralimpiskais sports – Sportacentrs.com

Latvijas paralimpiskais sportists Aigars Apinis ceturtdien Dubaijā uzvarēja diska mešanā pasaules čempionātā paravieglatlētikā, liecina rīkotāju informācija. Latvijas paralimpiskais sportists Aigars Apinis ceturtdien Dubaijā uzvarēja diska mešanā pasaules čempionātā paravieglatlētikā, liecina rīkotāju informācija.

Paralimpietis Apinis pasaules čempionātā izcīna zelta medaļu diska mešanā / Raksts / LSM.lv