Pasaules čempioni pludmales volejbolā no Latvijas – 'Aizmugurē' pulksten 16  DelfiSkatīt pilnu izklāstu lietotnē Google ziņas
Studijā pludmales volejbola treneris Atvars Vilde un pasaules čempions U19 pludmales volejbolā Kristians Fokerots.Studijā pludmales volejbola treneris Atvars Vilde un pasaules čempions U19 pludmales volejbolā Kristians Fokerots.

Pasaules čempioni pludmales volejbolā no Latvijas – 'Aizmugurē' pulksten 16 - DELFI

sports.tvnet.lv

Nebijis panākums, kuru atkārtot nebūs viegli. Pagājušās nedēļas nogalē pasaules U19 čempionātā pludmales volejbolā Turcijā finālā spēlēja Latvijas pāri. Ar 15. numuru izliktie Kristians Fokerots un Gustavs Auziņš ar 2-0 (21:16, 21:17) pārspēja Oliveru Bulgaču un Dāvi Teteri. Latvijas jaunajiem volejbolistiem zelta un sudraba godalgas.Nebijis panākums, kuru atkārtot nebūs viegli. Pagājušās nedēļas nogalē pasaules U19 čempionātā pludmales volejbolā Turcijā finālā spēlēja Latvijas pāri. Ar 15. numuru izliktie Kristians Fokerots un Gustavs Auziņš ar 2-0 (21:16, 21:17) pārspēja Oliveru Bulgaču un Dāvi Teteri. Latvijas jaunajiem volejbolistiem zelta un sudraba godalgas.

Latvijas fināls Turcijā / Diena

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.

sportacentrs.com

Kristians Fokerots pārī ar Gustavu Auziņu septembrī gan uzvarēja U-19 pasaules čempionātā pludmales volejbolā, gan izcīnīja zelta medaļas U-18 Eiropas meistarsacīkstēs. Fokerots sarunā ar Latvijas Rad...Kristians Fokerots pārī ar Gustavu Auziņu septembrī gan uzvarēja U-19 pasaules čempionātā pludmales volejbolā, gan izcīnīja zelta medaļas U-18 Eiropas meistarsacīkstēs. Fokerots sarunā ar Latvijas Rad...

Pludmales volejbola čempions Fokerots: Perfektā sezona ilgi paliks atmiņā / Raksts

Lapa īslaicīgi nav pieejama

PČ U-19 vecuma puišiem finālā tiekas divi Latvijas pludmales volejbola dueti

Sapņu fināls Dikilī | LA.LV

Latvijas duets Deniela Konstantinova/Līva Ēbere sestdien Turcijā cieta zaudējumu pasaules U19 čempionāta pludmales volejbolā pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē. Ar 11.numuru sacensībās izsētās latvietes ar 1-2 (24:22, 19:21, 12:15) zaudēja Vācijas duetam Annika Bernta/Janne Ūla (15.). Trešajā setā Latvijas pāris bija vadībā ar 11:9. Šīs pašas pretinieces Eiropas U18 čempionātā Grieķijā augusta un septembra mijā trijosLatvijas duets Deniela Konstantinova/Līva Ēbere sestdien Turcijā cieta zaudējumu pasaules U19 čempionāta pludmales volejbolā pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē. Ar 11.numuru sacensībās izsētās latvietes ar 1-2 (24:22, 19:21, 12:15) zaudēja Vācijas duetam Annika Bernta/Janne Ūla (15.). Trešajā setā Latvijas pāris bija vadībā ar 11:9. Šīs pašas pretinieces Eiropas U18 čempionātā Grieķijā augusta un septembra mijā trijos

Konstantinovai un Ēberei neveiksme U19 PČ “play-off” pirmajā kārtā | Sportazinas.com

Latvijas duets Deniela Konstantinova/Līva Ēbere sestdien Turcijā cieta zaudējumu pasaules U19 čempionāta pludmales volejbolā pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē. Latvijas duets Deniela Konstantinova/Līva Ēbere sestdien Turcijā cieta zaudējumu pasaules U19 čempionāta pludmales volejbolā pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē.

Konstantinova ar Ēberi pasaules U19 čempionātā apstājas pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē | tv3.lv

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Fokerots un Auziņš Eiropas U18 čempionu titulam pievienoja zeltu pasaules U19 čempionātā

Latviešu finālā par U19 pasaules čempioniem kļūst Fokerots un Auziņš – Pludmales volejbols – Sportacentrs.com

jauns.lv

Latvijas duets Kristians Fokerots/Gustavs Auziņš svētdien Turcijā pasaules U-19 čempionātā pludmales volejbolā finālā pārspēja citu Latvijas pāri Oliv...Latvijas duets Kristians Fokerots/Gustavs Auziņš svētdien Turcijā pasaules U-19 čempionātā pludmales volejbolā finālā pārspēja citu Latvijas pāri Olivers Bulgačs/Dāvis Teteris un izcīnīja zelta godalg...

Fokerots/Auziņš finālā pārspēj Bulgaču/Teteri un izcīna zeltu pasaules U-19 čempionātā pludmales volejbolā

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Vēsturisks sasniegums Latvijas U19 pludmales volejbolistiem

U19 čempions Auziņš: ''Šis ir viens no labākajiem turnīriem manā dzīvē'' – Pludmales volejbols – Sportacentrs.com

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.U19 PČ četriniekā pirmoreiz iekļūst divi Latvijas pludmales volejbola dueti

U19 PČ: Fokerots/Auziņš uzvar U20 Eiropas čempionus, pusfinālā tiek arī Bulgačs/Teteris – Pludmales volejbols – Sportacentrs.com

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Kvalifikāciju pārvarējušie Bulgačs un Teteris gāž čempionus un izcīna devīto uzvaru pēc kārtas

Vēsturiska diena pludmales volejbolā - divi Latvijas pāri pasaules U19 finālā – Pludmales volejbols – Sportacentrs.com

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Latvijas pludmales volejbola zēniem U19 PČ šobrīd bilance ir 9-0

Fokerots/Auziņš uzvar pērnos U19 pasaules čempionus un triumfē grupā – Pludmales volejbols – Sportacentrs.com

Bulgačs un Teteris uzvar arī U19 PČ ceturtajā mačā, Fokerots/Auziņš grauj – Pludmales volejbols – Sportacentrs.com

Bulgačs/Teteris pārvar trīs kvalifikācijas kārtas un tiek U19 PČ pamatturnīrā – Pludmales volejbols – Sportacentrs.com