1. “Zemgale”/LLU dominē un izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas  Sporta ziņas
  2. Jelgavnieki met 65 reizes pa ''Prizmas'' vārtiem un izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas  Sportacentrs.com
  3. ''Zemgale''/LLU cīņā par ceturto uzvaru pēc kārtas, ''Prizma'' par pirmajiem punktiem  Sportacentrs.com
  4. 'Zemgale'/LLU hokejisti sarīko uguņošanu un izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas  Delfi
  5. Video: „Zemgale“ viesos nomētā „Prizmu“ – Hokejs – Sportacentrs.com  Sportacentrs.com
  6. Skatīt pilnu izklāstu lietotnē Google ziņas
"Optibet" Latvijas hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione "Zemgale"/LLU otrdien izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas. Jelgavas hokejisti viesos ar rezultātu 6:1 (2:0, 1:1, 3:0) guva virsroku pār Rīgas "Prizma" vienību. Kad līdz pirmā perioda beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā piecas minūtes, "Prizma" vairākumā kļūdījās laukuma vidusdaļā, kas Gustavam Milleram ļāva izslidot vienam pret vārtsargu"Optibet" Latvijas hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione "Zemgale"/LLU otrdien izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas. Jelgavas hokejisti viesos ar rezultātu 6:1 (2:0, 1:1, 3:0) guva virsroku pār Rīgas "Prizma" vienību. Kad līdz pirmā perioda beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā piecas minūtes, "Prizma" vairākumā kļūdījās laukuma vidusdaļā, kas Gustavam Milleram ļāva izslidot vienam pret vārtsargu

“Zemgale”/LLU dominē un izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas | Sportazinas.com

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.''Prizmas'' cietoksnis Jānis Sidašs tika galā ar 59 no 65 viesu metieniem un tika atzīts par komandas labāko spēlētāju

Jelgavnieki met 65 reizes pa ''Prizmas'' vārtiem un izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas – Hokejs – Sportacentrs.com

sports.tvnet.lv

''Zemgale''/LLU cīņā par ceturto uzvaru pēc kārtas, ''Prizma'' par pirmajiem punktiem – Hokejs – Sportacentrs.com

Sports : viss aktuālākais par sportu pasaulē un Latvijā portāla Delfi Sporta sadaļā.Sports : viss aktuālākais par sportu pasaulē un Latvijā portāla Delfi Sporta sadaļā.

Sports - DELFI

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Kārtējā sagrāve OHL - Latvijas čempione ''Zemgale''/LLU savā laukumā pārmāca lietuviešu klubu ''Energija'', hat-trick Homjakovam

Jelgavniekiem desmit vārti, Elektrēnu komandai 11 metieni, Homjakovam hat-trick – Hokejs – Sportacentrs.com

Pēdējo, savstarpējo spēli Jelgavas un Elektrēnu hokeja komandas aizvadīja desmit gadus atpakaļ. Pa šo laiku jelgavnieki ir manāmi attīstījās. | zz.lvPēdējo, savstarpējo spēli Jelgavas un Elektrēnu hokeja komandas aizvadīja desmit gadus atpakaļ. Pa šo laiku jelgavnieki ir manāmi attīstījās. | zz.lv

“Zemgale/LLU” pieveic arī trešo Lietuvas komandu (FOTO/VIDEO) – ZZ.lv

“Optibet” Latvijas hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Zemgale”/LLU otrdien izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas. “Optibet” Latvijas hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Zemgale”/LLU otrdien izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas.

“Zemgale”/LLU pārbrauc pāri “Prizmas” komandai, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas | tv3.lv

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Ar 1+2 izcēlās Emīls Ezītis un Juris Ziemiņš, kamēr Miķelis Rēdlihs atdeva divas rezultatīvas piespēles

''Prizma'' pirmā gūst vārtus, taču mača izskaņā atzīst ''Dinamo Rīga'' pārākumu – Hokejs – Sportacentrs.com

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Kamēr ''Zemgale''/LLU Lietuvā triumfēja ar deviņu vārtu pārsvaru, ''Mogo''/LSPA spēle tika pārtraukta sliktās ledus kvalitātes dēļ

''Zemgale''/LLU Lietuvā grauj Kauņas ''City'', Petrovičam četras piespēles – Hokejs – Sportacentrs.com