Latvija jauktajā stafetē pasaules čempionātā biatlonā ieņem 21.vietu  DELFI.lvSkatīt pilnu izklāstu lietotnē Google ziņas
Sports : viss aktuālākais par sportu pasaulē un Latvijā portāla Delfi Sporta sadaļā.Sports : viss aktuālākais par sportu pasaulē un Latvijā portāla Delfi Sporta sadaļā.

Sports - DELFI

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Latvija Antholcas trasē ieņēma 21. vietu 27 komandu konkurencē

Bendika astotā pēc pirmā posma, Latvija jauktajā stafetē apsteidz sešas valstis – Ziemas sports – Sportacentrs.com

Latvijas biatlonisti Baiba Bendika, Jūlija Matvijenko, Aleksandrs Patrijuks un Edgars Mise ceturtdien Antholcā-Anterselvā (Itālija), kur sākās pasaules čempionāts biatlonā, ieņēma 21.vietu 4×6 km jauktajā stafetē. Latvijas biatlonisti trešajā etapā tika apsteigti par apli, līdz finišam netiekot. Tiesa, 21.vieta jauktajā stafetē pasaules čempionātos ir labākais rezultāts kopš 2011.gada, kad Hantimansijskā (Krievija) mūsējie ierindojās 17.vietā. Pērn planētas […]

Ar Bendiku vien ir par maz; Latvijas biatlonisti PČ sāk ar 21.vietu jauktajā stafetē | LA.LV

Operatīvas sporta ziņas, kalendārs, foto, video un tiešraides. Sporta organizāciju mājas lapas.Latvijas kvarteta pieteikumā jauktajai stafetei nav atrodams Andrejs Rastorgujevs

Ar jaukto stafeti Antholcā sāksies pasaules čempionāts biatlonā – Ziemas sports – Sportacentrs.com